Tubular steel strike plate 124.SB.BO.VS.20.4.DS for multi-point locking 124.MFV
Verkaufseinheit: 1 pc
Pickup currently unavailable at SCHMIDT'S Bergheim
Shipment
Shipment
Manufacturer information
Manufacturer information
Manufacturer:
Dormakaba Austria GmbH
Ulrich-Bremi-Strasse 2
3130 Herzogenburg
AUSTRIA
http://www.kgh.kaba.com
key.account.at@dormakaba.com
Tel.: +432782 8084347 Hochenauer Bettina
Please contact our customer service if you have any questions about the product or your order.
support.shop@schmidts.at
Kein Sicherheitsdatenblatt verfügbar.
Description
Description
Application: for house and apartment entrance doors
Product features:
- adjustable
- for 124.MFV additional bolt
- Radius 8.0 mm / Radius 3.0 mm (see sketch)
- Width: 20 mm
- Height: 10 mm